M3E2 2021 Home

Program committee



Name Affiliation
Zakharchenko, Pavel Berdyansk State Pedagogical University
Zachosova, Nataliia The Bohdan Khmelnytsky National University of Cherkasy
Yatsiuk, Oleh Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas
Yakub, Eugene S. Odessa National University of Economics
Velykoivanenko, Galyna Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman
Solovieva, Victoria State University of Economics and Technology
Soloviev, Vladimir chair Kryvyi Rih State Pedagogical University
Shymanska, Kateryna Zhytomyr Polytechnic State University
Shmygol, Nadiia National University "Zaporizhzhia Polytechnic"
Semerikov, Serhiy chair Kryvyi Rih State Pedagogical University
Ramazanov, Sultan Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman
Pursky, Oleg Kyiv National University of Trade and Economics
Pawliszczy, Dariusz Mayor of Gromadka
Mietule, Iveta Rezekne Academy of Technologies
Mavlutova, Inese BA School of Business and Finance
Matviychuk, Andriy Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman
Maksyshko, Nataliia Zaporizhzhia National University
Lehenchuk, Serhii Zhytomyr Polytechnic State University
Kucherova, Hanna Classic Private University
Kovtun, Oksana State Institution of Higher Education Ā«University of Educational ManagementĀ»
Kiv, Arnold Ben-Gurion University of the Negev
Kibalnyk, Liubov The Bohdan Khmelnytsky National University of Cherkasy
Khrushch, Nila Khmelnytskyi National University
Hushko, Serhii State University of Economics and Technology
Hryhoruk, Pavlo Khmelnytskyi National University
Hostryk, Alexey Odessa National Economic University
Guryanova, Lidiya Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics
Georgescu, Irina Bucharest University of Economics
Danylchuk, Hanna chair The Bohdan Khmelnytsky National University of Cherkasy
Chernyak, Oleksandr Taras Shevchenko National University of Kyiv
Babenko, Vitalina V. N. Karazin Kharkiv National University
Abuselidze, George Batumi Shota Rustaveli State University